Kontaktujte nás

Za dobu své existence naše tiskárna vychovala mnoho vynikajících tiskařů, typografů, litografů a dalších odborníků z oblasti polygrafie.

Od samého počátku byla průkopníkem v zavádění nejmodernějších technologií a během své historie prošla dynamickým vývojem.

Zákazníkům nabízíme tyto služby

 

Příjem a zpracování zakázky

Service Service

Tisk na nejmodernějších strojích

Service Service

Knihařské zpracování – vazba V1, V2

Service Service

Dokončující zpracování

Service Service

Balení

Service Service

Uskladnění

Service Service

Distribuce

Service Service
 

Profil společnosti

Svoboda Press s.r.o. je největší tiskárna v České republice a pyšní se více než šedesátiletou tradicí. Od svého vzniku byla průkopníkem v zavádění nejmodernějších technologií, a tak se dostala od původního hlubotisku a knihtisku až k dnešnímu modernímu rotačnímu ofsetovému tisku. V současnosti tiskárna disponuje šesti velkokapacitními rotačními stroji, včetně nejnovější rotačky Lithoman IV 48, která byla uvedena do provozu v červnu 2020. Díky tomu může Svoboda Press s.r.o. nabídnout svým zákazníkům kompletní servis – od předtiskové přípravy přes tisk až po dokončující zpracování. Svoboda Press je součástí německého koncernu Euro-Druckservice GmbH (EDS Group).


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/145404/virtual/www/subdom/svoboda/wp-content/themes/severotisk/page-onas.php on line 156

 Počet zakázek

 Obrat v miliónech Kč

Vedení společnosti

Vaše projekty jsou v dobrých rukou

Ing. Milan Černý Jednatel společnosti
Karel Blecha Jednatel společnosti odpovědný za obchod
Petr Lomberský Výrobně-technický ředitel
Kateřina Mlnaříková HR Manager
 

Pomáháme

Pomocí sponzorských darů

Svaz tělesně postižených www.svaztp.cz více

Pravidelně spolupracujeme se Svazem tělesně postižených v ČR, pobočka Ústí nad Labem, kterému přispíváme na dopravu v rámci exkurzí, ale také například na pořádání pravidelných, nejen vánočních setkání.

Sportovní klub Brná www.sk-brna.cz více

Podporujeme mladé sportovce a sportovní kluby, kterým přispíváme na vybavení. Jedním z nich je i SK Brná, z.s., fotbalový klub, hrající krajský přebor.

Nadační fond Prolomené Ticho více

V roce 2016 jsme finančně přispěli Nadačnímu fondu Prolomené Ticho, který pomáhá sluchově postiženým dětem, na koupi zvukového procesoru pro neslyšícího chlapce.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/145404/virtual/www/subdom/svoboda/wp-content/themes/severotisk/page-onas.php on line 274


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/145404/virtual/www/subdom/svoboda/wp-content/themes/severotisk/page-onas.php on line 301

Exkurze

Společnost Svoboda Press se ráda podílí na rozvíjení talentů ve svém oboru. Proto nejen podporujeme střední a vysoké školy s polygrafickým zaměřením, ale také pro ně pořádáme exkurze v naší tiskárně. Studenti si při nich osobně a zblízka prohlédnou celý proces výroby časopisů, katalogů, letáků a jiných tiskovin. Návštěva moderní tiskárny za provozu je pro školy vítanou příležitostí, jak ukázat studentům všechny polygrafické principy v praxi.

Rádi u nás přivítáme i vaše studenty! Exkurze objednávejte na e-mailu

info@svoboda.cz

Semináře

Pokud patříte mezi naše klienty nebo spolupracovníky a chtěli byste lépe pochopit proces výroby tiskovin, přihlaste se na jeden z našich specializovaných seminářů. Povede ho některý z našich odborníků, který vám přiblíží jednotlivé technologické kroky polygrafické výroby a také ochotně zodpoví všechny vaše otázky. Součástí seminářů je i návštěva našeho moderního polygrafického komplexu, kde si budete moci vše prohlédnout v praxi.

Bližší informace vám poskytne koordinátorka vzdělávacího projektu na e-mailu

info@svoboda.cz

 

Certifikace

Jsme rychlí, přesní a ohleduplní.

Ale abychom se nechválili sami…

Upřímně nám záleží na kvalitě naší práce, na bezpečí našich zaměstnanců i na životním prostředí. Zavedli jsme proto konkrétní postupy a opatření, které zajišťují, abychom ve všech těchto oblastech dosáhli nejvyššího možného standardu.

Jsme hrdí na to, že naše snaha byla úspěšná. A potvrdily nám to i nezávislé autority: Postupně jsme získali deset prestižích certifikátů, které dokládají, že nabízíme opravdu prvotřídní služby, že příkladně dbáme o blaho zaměstnanců a že jsme ohleduplní k životnímu prostředí.

Politika ISM

Politika ISM

ISO 9001:2015

ISO 50001:2011

ISO 12647-2:2004

Prohlášení FSC® C102036

FSC® COC Certificate C102036

PEFC- COC Certificate PEFC/08-33-0006

EU ECOlabel

ISO 14001-2015

ISO 27001-2013

ISO 45001-2018

LIDL-PP

Modrý Anděl

Carbon Footprint Management